Loading…

Tom Hiddleston del për herë me të dashurën

  • 27/09/2021 | 13:23

Tom Hiddleston del për herë me të dashurën

Tom Hiddleston dhe e dashura Zawe Ashton pozojnë për herë të parë si çift pasi ajo e shoqëroi atë në Tony Awards.


Ata konfirmuan lidhjen e tyre gjatë një pushimi në plazhin në Ibiza në fillim të këtij muaji.

Dhe tani Tom Hiddleston dhe Zawe Ashton kanë bërë debutimin e tyre në tapetin e kuq së bashku.

Çmimet Tony – të cilat u mbajtën në Teatrin e Kopshtit të Dimrit – njohin përsosmërinë në teatrin e drejtpërdrejtë të Broadway, pasi ato prezantohen nga American Theater Wing dhe The Broadway League në një ceremoni vjetore në Midtown Manhattan.

Pa dyshim që Tomi ishte i lumtur që kishte në krah partneren e tij të re ,pasi u nominua për performancën më të mirë nga një aktor kryesor, në një kategori Play për rolin e tij në Tradhti.

 

Në fund ai humbi ndaj Andrew Burnap. Ian Barford (Linda Vista), Jake Gyllenhaal (Sea Wall/A Life), Tom Sturridge (Sea Wall/A Life) dhe Blair Underwood (A Soldier’s Play) u nominuan gjithashtu.

Pavarësisht se nuk mori trofe, Tom dukej brilant i veshur me një kostum ngjyrë blu të kaltër, me këmishë të bardhë të freskët dhe kravatë.

Zawe ishte e mrekullueshme me një fustan tyl të kuq.

Të hënën, më 13 shtator, çifti u pa duke u paketuar në PDA ndërsa ishin veshur me rroba banje gjatë një feste të dashur në Ibiza.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë