Loading…
Topless në një ballkon në Tiranë, aktorja shqiptare ‘ndez’ rrjetet sociale
  • 19/06/2018 | 14:59

Topless në një ballkon në Tiranë, aktorja shqiptare ‘ndez’ rrjetet sociale

Aktorja e njohur, Anna Lika njihet për natyrën e saj energjike dhe pa komplekse. Këtë herë ajo ka zgjedhur që të bëjë një set fotografik tepër joshës dhe ka dalë topless.

Të tre fotografitë i ka shoqëruar me përshkrime të ndryshme, që përcillnin mesazhe.

“E puthur nga dielli”, “Ti vazhdon të më kërkosh mua në cdo femër”, “Beso se mundesh dhe je në gjysmë të rrugës”.

Këto ishin fjalitë që kishte zgjedhur Anna për imazhet ku pozonte në një ballkon të lartë, ku dukej edhe pamja e Tiranës.

Nuk dihet nëse Anna i ka bërë këtë fotografi për të ngjallur provokime apo ishte dëshirë e saj për të ardhur me një set ndryshe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë