Loading…

Topless në rrugë, sa persona e vunë re? (Foto/Video)

  • 25/01/2017 | 21:45

Topless në rrugë, sa persona e vunë re? (Foto/Video)

Modelja Kelly Klein eci topless përgjatë një prej rrugëve kryesore dhe më të mbushur me njerëz në London’s Kensington High Street. Nga mesi e lart ajo ishte e lyer me ngjyrë që ngjasonte si bluzë.

Sarah Ashleigh, një artiste e pikturimit të trupit, pikturoj një veshje në trupin e modeles Kelly Klein, përcjellë gazetametro.net.

“Ishte shumë ftohtë. Fillimisht ndjehesh shumë e ekspozuar. Më pas e harron, por kur vë re disa njerëz që t’i ngulin sytë kujtohesh se nuk ke rroba veshur”, shprehet modelja Kelly Klein.

c0a0ce20-faae-4c29-a190-912311eae031-0

Eksperimenti i organizuar nga MailOnline synonte të dallonte reagimin e njerëzve kur të kuptonin se kishin të bënin me një femër topless.

Në më pak se 10 minuta sa ishte shëtitja, vetëm 19 persona e vunë re dhe ia ngulën sytë modeles ndërsa ajo ecte përgjatë rrugës.

Një muaj me pare ajo beri një tjetër provë, duke veshur një bluze dhe pikturuar këmbët si te kish veshur një pale xhinse. Por nëse një muaj me pare ajo tërhoqi me pak vëmendje, kësaj radhe ishte ndryshe./Gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=KLnxKH6h_-w

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë