Loading…

Torino do që ta mbaj portierin

  • 23/11/2016 | 14:34

Torino do që ta mbaj portierin

Pas një sezoni të mrekullueshëm tek ekipi i Torinos, Joe Hart duket se i ka lënë përshtypje klubit nga Italia dhe ata po mendojnë që të zgjerojnë edhe më shumë huazimin.

Portieri i kombëtares angleze, erdhi në formë huazimi nga Manchester City dhe tani Torino dëshiron ti hap bisedime për të mundësuar qëndrimin e Hart deri në verën e vitit 2018.

Hart, u largua nga Manchester City nga trajneri Josep Guardiola, dhe në Itali ka lënë përshtypje tek fansat e Torinos, të cilët një grup shkuan në Ëembley të Anglisë kundër Spanjës, për ta përkrahur portierin, gjë për të cilën portieri ka fituar përshtypje se nuk ka pasur ndonjëherë kësi lloj lidhjesh me fansat.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë