Loading…

Tottenham barazon rezultatin ndaj Chelseat, realizohet një tjetër gol i bukur

  • 14/08/2022 | 19:02

Tottenham barazon rezultatin ndaj Chelseat, realizohet një tjetër gol i bukur

Tottenham Hotspur ka barazuar rezultatin në 1-1 kundër Chelseat me anë të mesfushorit, Pierre-Emile Hojbjerg, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Stamford Bridge’ është duke u zhvilluar një ndeshje mjaft interesante mes dy ekipeve të Londrës.

Në minutën e 68’të pas një goditje të fortë nga distanca mesfushori danez realizoi një gol mjaft të bukur, pas asistimit nga Ben Davies.

Më herët, super gol ka shënuar edhe qendërmbrojtësi i ‘Bluve të Londrës’, Kalidou Koulibaly. /gazetametro.net

Koulibaly me një goditje volej, realizon super gol kundër Tottenham

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë