Loading…

Tottenhami synon transferimin e yllit të Seria A

  • 01/12/2020 | 10:05

Tottenhami synon transferimin e yllit të Seria A

Tottenhami është duke provuar transferimin e mbrojtësit të Sassuolos, Gian Marco Ferrari.


28-vjeçari është në formë të mirë në Seria A dhe sipas 90min, marrëveshja mund të kompletohet për 15 milionë euro gjatë janarit, transmeton lajmi.net.

Spurs thuhet se duan ta përforcojnë mbrojtjen dhe nuk ka dyshime që Ferrari mund të zëvendësojë Davinson Sanchezin.

Italiani ndoshta nuk është në listën e lojtarëve me emra të mëdhenj, por Jose Mourinho dëshiron t’i jep mundësinë të tregoj vetën.

Sassuolo gjithashtu është i hapur ta shesë në rast se paguhet vlera e kërkuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë