Loading…

Trafikoi të miturën në Kosovë për prostitucion, arrestohet

  • 28/12/2016 | 15:58

Trafikoi të miturën në Kosovë për prostitucion, arrestohet

Policia e Tiranës ka arrestuar një 19-vjeçar për trafik prostitucioni.


Blutë bëjnë me dije se kanë arrestuar të martën shtetasin Klevis Mulgeci, banues në Tiranë, sepse dyshohet të ketë trafikuar jashtë në Kosovë, shtetasen e mitur I.K, e datëlindjes 20.09.2002, me qëllim shfrytëzimi për prostitucion.

Materialet në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë për hetime të mëtejshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë