Loading…

Trafiku i dendur në Prishtinë: Këtu mund ta shikoni live se në cilën pjesë ka kolonë më shumë

  • 29/11/2022 | 17:28

Trafiku i dendur në Prishtinë: Këtu mund ta shikoni live se në cilën pjesë ka kolonë më shumë

Trafiku i dendu në Prishtinë mund të kontrollohet në kohë reale me anë të platformës ‘Google Maps’, shkruan Gazeta Metro.


Shoferët që qarkullojnë në kryeqytetin e Kosovës problemin më të madh e kanë me trafikun e dendur. Pjesa e Veternikut, rruga për Fushë Kosovë, qendra, janë disa nga rrugët më të frekuentuara në Prishtinë.

Mirëpo me anë të platformës ‘Google Maps’, shoferët mund ta monitorojnë në kohë reale se në cilat pjesë të Prishtinës trafiku është i dendur dhe cilat jo.

Kjo fotografi e shkëputur rreth orës 17:10, tregon se komunikacioni është mjaft i ngjeshur në qendër, Veternik dhe rruga për Fushë Kosovë.

Ngjyra e kuqe e mbylltë do të thotë që trafiku është shumë i dendur, e kuqe e lehtë më pak e dendur, e verdhë mesatarisht dhe e gjelbër, trafiku është i lirë. /gazetametro.net

KLIKONI KËTU për ta shikuar LIVE./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë