Loading…

Tragjedi në ekipin spanjoll: 4 lojtarë dhe presidenti i ekipit vdesin gjatë udhëtimit

  • 24/01/2021 | 16:27

Tragjedi në ekipin spanjoll: 4 lojtarë dhe presidenti i ekipit vdesin gjatë udhëtimit

Sot (e diele) ka ndodhur një tragjedi te skuadra e Palmas.


Aeroplani në të cilin ishte skuadra është përplasur dhe si pasojë kanë ndërruar jetë presidenti së bashku me katër lojtarë.

Media e njohur Sportmediaset shkruan se lojtarët dhe presidenti kanë ndërruar jetë, derisa ende s’ka komunikatë zyrtare nga klubi.

“Përplaset aeroplani, katër lojtarë të vdekur dhe presidenti i Palmas”, shkruhet në komunikatën e kësaj medie të njohur.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë