Loading…

Tragjedi në Poliçan: Zjarri u merr jetën dy të moshuarve

  • 24/04/2017 | 09:53

Tragjedi në Poliçan: Zjarri u merr jetën dy të moshuarve

Një ngjarje tragjike ka ndodhur rreth orës 06:00 të ditës së sotme, ku dy të moshuar kanë humbur jetën.


Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në Poliçan, ku shtëpia e tyre është përfshirë nga flakët dhe si pasojë e asfiksisë, dy të moshuarit kanë gjetur vdekjen.

Ende nuk dihet identitetit i tyre, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet ë rënies së zjarrit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë