Loading…

Tragjike: Burri nga Gjilani vdes pasi i ra druri teksa po i ngarkonte në rimorkion e traktorit

  • 10/08/2022 | 09:11

Tragjike: Burri nga Gjilani vdes pasi i ra druri teksa po i ngarkonte në rimorkion e traktorit

Të martën në Gjilan një burrë ka ndërruar jetë pasi ishte duke ngarkuar dru në rimorkion e traktorit.


Pra era e fortë e ka rrëzuar një dru duke e goditur për vdekje burrin nga Burnica e Gjilanit.

Vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Këtë rast e ka raportuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë