Loading…

Tragjike: Ish-ushtari i UÇK-së gjendet i varur në litar në një mal të Skenderajt

  • 28/06/2021 | 15:22

Tragjike: Ish-ushtari i UÇK-së gjendet i varur në litar në një mal të Skenderajt

Mëngjesin e sotëm u raportua për gjetjen e një trupi të pajetë në një mal të Skenderajt.


Gazeta “Jepi zë” mëson se bëhet fjalë për një 48 vjeçar që ishte ushtar në luftën e funditBurime brenda Policisë i kanë konfirmuar gazetës se bëhet fjalë për personin me iniciale Bekim Miftari, veteran i UÇK-së.

Gazetës i kanë konfirmuar se ai ishte luftëtar i UÇK-së në zonën e Drenicës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë