Loading…
Tragjike: Mbytet në pishinë vajza e çiftit të famshëm |FOTO
  • 12/06/2018 | 11:59

Tragjike: Mbytet në pishinë vajza e çiftit të famshëm |FOTO

Vajza e vogël, 19 muajshe ka gjetur vdekjen tragjike ditën e djeshme.


Lajmin e hidhur e kanë bërë publik prindërit e saj të cilët janë shfaqur të shkatërruar nga dhimbja.Skiatori i njohur Bode dhe bashkëshortja e tij Morgan kanë qenë të pranishëm në festën e fqinjëve gjatë fundjavës, ku e vogla Emeline u mbyt në pishinë.

“Ne jemi më shumë se të shkatërruar. Vajza jonë e vogël Emmy, vdiq dje. Asnjëherë nuk menduam se do të përjetonim një dhimbje si kjo.

Dashuria e saj, drita, shpirti i saj kurrë nuk do të harrohet. Vajza jonë e donte jetën. Familja jonë kërkon të respektohet privatësia gjatë kësaj dhimbje që po përjetojmë’ shkroi Bode në Instagram.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]azetametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë