Loading…

Tragjike: Të shtëna armësh në një qendër tregtare në Danimarkë, ka të lënduar

  • 03/07/2022 | 20:02

Tragjike: Të shtëna armësh në një qendër tregtare në Danimarkë, ka të lënduar

Disa persona janë plagosur nga të shtënat në një qendër tregtare në kryeqytetin e Danimarkës, Kopenhagë, njoftoi sot policia.


Policia daneze njoftoi në Twitter se oficerët u dërguan në qendër tregtare pas një raportimi për të shtëna.

Ata këshilluan qytetarët që të qëndrojnë në vendngjarje dhe të presin ndihmën e policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë