Loading…

Tragjike: Vdes një person nga Podujeva, u lëndua derisa po priste dru

  • 19/08/2022 | 17:11

Tragjike: Vdes një person nga Podujeva, u lëndua derisa po priste dru

Një person nga Podujeva ka humbur jetën, pasi mori lëndime të rënda derisa po priste dru në një mal, raportojnë mediat lokale.


Llapi.info ka mësuar se viktima është dërguar pa shenja jete në Emergjencën e Podujevës.

Portali ka kontaktuar me zyrtarë policorë, por të njëjtit nuk kanë dhënë detaje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë