Loading…

Trajneri i Barcelonës: Do të doja të punoja me Neymarin

  • 23/05/2020 | 09:21

Trajneri i Barcelonës: Do të doja të punoja me Neymarin

Setien e do Neymarin në Barcelonë


Edhe trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur lidhur me trasnferimin e mundshëm të Neymar në Camp Nou.

Ai ka rritur spekulimet duke thënë se ‘shpresoj të punoj me Neymarin’.

Neymar vazhdimisht është lidhur me një rikthim te Barça që kur u largua në vitin 2017 për PSG-në për 222 milionë euro.

“Do të më pëlqente ta tranoja një ditë sepse është lojtar klasi”, tha Setien.

“Të them të drejtën, kam realizuar ëndrrën duke punuar me Lionel Messin, por do të isha shumë I kënaqur nëse Neymar na bashkohet”, shtoi ai për beIN SPORTS.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë