Loading…

Trajneri i Barcelonës përfundon në Spital

  • 08/06/2021 | 15:14

Trajneri i Barcelonës përfundon në Spital

Ronald Koeman është shqetësuar një ditë më parë, pasi ka përfunduar në spital për shkak se po kalon një gjendje ankthi, raporton Fox Sports.


Kohët e fundit trajneri holandez ka patur probleme shëndetësore të cilat konsiderohen si çrregullime neurotike.

Gjendja e trajnerit të Barcelonës është e mirë, por holandezi nuk mund ta lërë veten pas dorë kur vjen puna te shëndeti. Nuk dihet ende se sa kohë do të marrë trajtimi i Koeman.

Majin e vitit 2020 ai pësoi një sulm në zemër dhe iu desh të bënte një ndërhyrje, që shkoi mirë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë