Loading…
Trajneri zbulon gjithçka: Neymar tek Reali, Ronaldo…
  • 13/02/2018 | 11:19

Trajneri zbulon gjithçka: Neymar tek Reali, Ronaldo…

Ish-lojtari i Real Madridit, Guti dëshiron të shohë Neymarin të luajë me fanellën e “Los Blancos”.


Guti i cili është trajner i të rinjve në Real nuk është i sigurt se dëshiron ta shohë Neymarin duke e zëvendësuar Ronaldon, në fakt ai i do të dytë të luajnë për “Los Blancos”.

“Neymar është ndryshe. Ai është në mesin e tre futbollistëve më të mirë në botë. Çfarë duam është t’i shohim më të mirët në botë. Pra, çfarë dua të shoh është Neymar dhe Ronaldo të veshur bardh”, ka thënë Guti.

Kujtojmë që Neymar u largua nga Barcelona për Paris Saint-Germainin për një shumë rekord në vlerë 222 milionë euro vitin e kaluar, por ylli brazilian po përflitet për një transferim të mundshëm tek Reali i Madridit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë