Loading…

Trajtohen si ‘yje roku’, pasi ishin udhëtaret e vetme në avion (Foto)

  • 22/12/2016 | 19:50

Trajtohen si ‘yje roku’, pasi ishin udhëtaret e vetme në avion (Foto)

Tre pasagjere janë trajtuar si “yje roku” kur e kuptuan se ishin të vetmet udhëtare të linjës ajrore British Airways për 150 persona.


Laura Atevens 34 vjeçe dhe dy shoqet e saj, Sarah Hunt 35 vjeçe dhe Laurie-Lin Waller 33 vjeçe, kanë udhëtuar në klasin e biznesit, ku kanë pirë shampanjë dhe kanë bërë selfie në dy orë e gjysmë fluturim.

Treshja kanë qenë duke u kthyer në Mbretërinë e Bashkuar pasë një pushimi tre ditësh.

Laura ka thënë se se janë ndjerë shumë mirë kur ato u dërguan në klasin e biznesit pasi që nuk ka pasur vende të lira në ‘klasin ekonomik’. Sipas tyre, kjo ka qenë një eksperiencë që nuk do ta harrojnë asnjëherë.

11\ 12 \13 \14

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë