Loading…

Transferi i dështuar: Griezmann do largohet nga Barcelona

  • 03/07/2020 | 10:13

Transferi i dështuar: Griezmann do largohet nga Barcelona

Sulmuesi i ardhur nga Atletico Madrid, Antoine Griezmann pritet të largohet nga Barcelona.

Pakënaqësitë e mëdha të yllit francez, me drejtuesit e skuadrës si dhe trajner aktual të Barcelonës pritet ta shtyjnë atë për një largim nga blaugranët gjatë afatit kalimtar të verës.

Disa skuadra tashmë kanë rritur interesimin për lojtarin francez, e ndër to janë Manchester City, United dhe Arsenal.

Vet lojtari raportohet se ka pëlqyer një transferimin në Premier League.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë