Loading…
Trashëgimtaret e Top’it tallen me çmimin që ka ndarë Qeveria për katedralen: Aq kushton kuzhina jonë
  • 18/04/2019 | 09:40

Trashëgimtaret e Top’it tallen me çmimin që ka ndarë Qeveria për katedralen: Aq kushton kuzhina jonë

Trashëgimtarët e televizionit shqiptar Top Channel Redia dhe Sara Hoxha, e kanë konsideruar të ulët çmimin që Qeveria e Ramës ka vendosur t’i ndajë për rimëkëmbjen e katedralës që u dogj në Paris ditë më parë, shkruan Gazeta Metro.


100 mijë euro sa ka ndarë Qeveria shqiptare, aq e paska çmimin edhe kuzhina e tyre.

Siç mund ta shikoni edhe në foton e mëposhtme Sara i ka dërguar Redias lajmin që Qeveria shqiptare dhuron 100 mijë euro për rindërtimin e Katedrales, dhe shkruan: “Ne do ndërrojmë bravën e Notre Dame!”

Redia i është përgjigjur me të qeshura, ndërsa në vijim, Sara ka shkruar: “Kuzhina ime kushton aq!”

/gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë