Loading…

Tre meshkuj ngacmojnë seksualisht një të mitur në Ferizaj

  • 26/10/2019 | 12:10

Tre meshkuj ngacmojnë seksualisht një të mitur në Ferizaj

Janë arrestuar tre persona meshkuj në Ferizaj, pasi që dyshohet se të njëjtit kanë kryer sulm seksual ndaj viktimës së mitur femër, shkruan Gazeta Metro.


Sipas Raportit të Policisë së Kosovës, ditën e martë në Ferizaj janë arrestuar tre persona, ku dyshohet se kanë sulmuar seksualisht një femër të moshës së mitur.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Raporti i plotë i Policisë së Kosovës:

Ferizaj 22.10.2019 – 18:00. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës se mitur femër K/Shqiptare. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë