Loading…

Tre muaj nga vdekja e tij, Adelina e kujton me një fotografi prekëse Cimën

  • 28/06/2021 | 10:03

Tre muaj nga vdekja e tij, Adelina e kujton me një fotografi prekëse Cimën

Humoristi ndërroi jetë në muajin mars.


Dhe, vajza e tij Adelina njoftoi se janë bërë tre muaj që kur ai nuk është më pjesë e jetës së tyre.

Duke publikuar një fotografi të Rasim Thaçit me njërën nga vajzat e saj në përqafim, Adelina shkroi:”3 muaj” derisa i vendosi postimit një emotikon me zemër thyer.

Kujtojmë se legjenda e humorit ndërroi jetë si pasojë e komplikimeve me koronavirus.

Theksojmë se ai la pas vetës një karrierë të gjatë në kinematografinë shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë