Loading…
Tre persona frikësojnë banorët e fshatit, vishen me të zeza dhe dalin tek varrezat e fshatit |VIDEO
  • 02/08/2018 | 21:09

Tre persona frikësojnë banorët e fshatit, vishen me të zeza dhe dalin tek varrezat e fshatit |VIDEO

Banorët e Sllovisë së Lipjanit janë të shqetësuar nga njerëz të veshur në të zeza, që sipas tyre shfaqen në rrugë e varreza të fshatit.

Në një dyqan të fshatit pohojnë se para disa javësh një nga tre këta persona ka blerë cigare, por se e kanë pasur të pamundur t’ua shohin fytyrën.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë