Loading…

Tre të arrestuar në Lipjan, dhunuan seksualisht një femër

  • 10/03/2017 | 15:00

Tre të arrestuar në Lipjan, dhunuan seksualisht një femër

Tre persona janë arrestuar dje në Lipjan, me dyshimin se kishin dhunuar një femër, njoftoi sot policia.


Sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, dje, në Lipjan, në orën 14:00 janë arrestuar tre të dyshuar, meshkuj, K/shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë keqpërdorur seksualisht viktimën femër, K/shqiptare.

Ata, thuhet në raport, me vendim të prokurorit, pas intervistimit, janë dërguar në mbajtje.

Njësia përkatëse është duke hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë