Loading…
Tre trendet më të mirë për të dekoruar pemën e Krishtlindjes këtë vit
  • 06/12/2018 | 17:18

Tre trendet më të mirë për të dekoruar pemën e Krishtlindjes këtë vit

Nuk mund ta imagjinojmë sezonin e festave pa pemën e Krishtlindjes.


Nëse jeni të dashuruar të dekoroni festiv apo jo, do të vendosni së paku një pemë të Krishtlindjes. Disa duan të tregojnë pemën tradicionalisht dhe të tjerët për të eksperimentuar, transmeton gazetametro.net.

Këtë vit janë bërë tre tendenca për të dekoruar një pemë të Krishtlindjeve. Hidhni një sy në këtë video dhe vendosni se si do të dekoroni pemën e Krishtlindjeve këtë vit.

Çfarë trendi ju pëlqen më së shumti?/gazetametro.net.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë