Loading…

‘Tregoni Vjosa Osmanit që nuk është e denjë të marrë pjesë as në Samitin e Demokracisë në SHBA’

  • 15/11/2021 | 11:22

‘Tregoni Vjosa Osmanit që nuk është e denjë të marrë pjesë as në Samitin e Demokracisë në SHBA’

Adil Behramaj thotë se presidentja Osmani shkruan për Samitin e Demokracisë por jo edhe për rezultatet demokratike të 14 nëntorit.


Ai shkruan:

Tregoni Vjosa Osmanit që nuk është e denjë të marrë pjesë as në Samitin e Demokracisë në SHBA. Ajo shkruan për Samitin e Demokracisë dhe nuk shkruan për rezultatet e zgjedhjeve demokratike të 17 tetorit dhe 14 nëntorit.

Vjosa Osmani nuk e përfaqëson demokracinë e shtetit tonë!

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë