Loading…

Trejsi ‘ngrit’ temperaturat, pozon tërësisht e zhveshur në pjesën e lartë

  • 19/10/2021 | 22:04

Trejsi ‘ngrit’ temperaturat, pozon tërësisht e zhveshur në pjesën e lartë

Trejsi Sejdini publikoi foton joshëse në Instagram.

Trejsi Sejdini njihet si ndër femrat më joshëse në showbizin shqiptar.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’ të cilat i shfaqi në Instagram.

Modelja komentohet mjaft shumë për paraqitjet provokuese në rrjete sociale, së fundi Trejsi pozoi ‘topless’ duke çmendur ndjekësit e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë