Loading…

Trejsi rrëmben vëmendjen: Pozon topless

  • 08/11/2021 | 15:00

Trejsi rrëmben vëmendjen: Pozon topless

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja.


Trejsi Sejdini njihet si ndër femrat më joshëse në showbizin shqiptar.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’.

Ajo pozoi me një veshje mjaft provokuese, pantallona xhins ndërsa tek pjesa e lartme vendosi të dilte ‘topless’ për fansat.

Në disa nga fotografitë modelja e njohur shihet duke mbajtur gjoksin me duar teksa pozon joshëse.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet duke u komplimentuar për bukurinë e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë