Loading…

Trejsi Sejdini nuk kursehet: Gati sa nuk i doli gjoksi në pah për një fotografi

  • 10/06/2021 | 16:23

Trejsi Sejdini nuk kursehet: Gati sa nuk i doli gjoksi në pah për një fotografi

Modelja e njohur shqiptare, Trejsi Sejdini, është duke shijuar pushimet e saj në bregdetin shqiptar.


Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Trejsi nuk po ndalet duke provokuar ndjekësit e saj me pozat joshëse. Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku shihet e veshur në bikini dhe ka vënë në pah linjat e saj trupore për të cilat komentohet shumë herë.

Ndryshe, Trejsi vëmendjen më të madhe e mori kur u shfaq në videoklipin e reperit drenicak, Don Xhonit, këngë e titulluar “Kokaina”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë