Loading…

Trejsi Sejdini përvëluese nga bregdeti për setin e ri fotografik

  • 04/05/2021 | 08:57

Trejsi Sejdini përvëluese nga bregdeti për setin e ri fotografik

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja.


Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi.

Ajo pozoi me një fustan të kaltër i cili kishte një model mjaft interesant të hapur tek pjesa e krahut.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me fustan të lagur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë