Loading…

Trejsi Sejdini shfaqet tërheqëse nga vetura e saj super luksoze

  • 11/08/2020 | 21:53

Trejsi Sejdini shfaqet tërheqëse nga vetura e saj super luksoze

Trejsi Sejdini u kthye në Shqipëri.


Së fundmi, Trejsi ka hedhur dy fotografi të reja në Instagram ku ka mahnitur me pamjen e saj.

Madje, në një nga fotot të cilën e bëri provokative, Trejsi tregoi të pasmet bombastike pasi ka veshur tuta.

 

View this post on Instagram

 

smile checkkkkk?

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë