Loading…

Trejsi Sejdini zbulon gjoksin thuajse tërësisht në fustanin ngjyrë floriri

  • 03/10/2021 | 12:06

Trejsi Sejdini zbulon gjoksin thuajse tërësisht në fustanin ngjyrë floriri

Trejsi Sejdini publikoi videon joshëse në Instagram.


Trejsi Sejdini njihet si ndër femrat më joshëse në showbizin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’ të cilat i shfaqi në Instasory.

Ajo pozoi me një veshje mjaft provokuese, ku shihej me një fustan ngjyrë floriri cili kishte një model të hapur tek pjesa e gjoksit. Në njërën nga Instastoryt ajo shihet duke pozuar joshëse me gjoksin jashtë.

Modelja komentohet mjaft shumë për paraqitjet provokuese në rrjete sociale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë