Loading…

Trembet nga merimanga, me veturë përfundon në liqen

  • 03/11/2016 | 12:40

Trembet nga merimanga, me veturë përfundon në liqen

Një burrë ka prekur pedalën e gazit në vend se të frenave. Kjo ka bërë që ai së bashku me veturë të përfundojë në liqe.

Deri tek ky aksident, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, ka ardhur pasi derisa po voziste, një merimangë i ishte paraqitur brenda në veturë, dhe po i sillej vërdallë.

Siç thuhet më tej, ngjarja ka ndodhur në Australi, ngjarje nga e cila për fatin e mirë të vozitësit, nuk ka pësuar ndonjë lëndim të rëndë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë