Loading…

Trendafilova flet sot për punën e Gjykatës Speciale

  • 04/05/2017 | 08:26

Trendafilova flet sot për punën e Gjykatës Speciale

Kryetarja e Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina Trendafilova sot do të mbajë konferencë në ndërtesën e Dhomave të Specializuara në Hagë.


Gjatë takimit të saj të parë me mediat, kryetarja Trendafilova do të japë një deklaratë në lidhje me ecurinë e punës së Dhomave të Specializuara të Kosovës, veçanërisht në lidhje me Rregulloren e Procedurës dhe të Provave.

Konferenca mbahet me fillim prej orës 14:00. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë