Loading…

Trendi më i ri i futaneve të nusërisë (Foto

  • 15/11/2016 | 13:39

Trendi më i ri i futaneve të nusërisë (Foto

Fustanet e bardhë të nusërisë përgjithmonë do të jenë klasike dhe të përjetshme.

Por në qoftë se një stil tradicional nuk përshtatet me stilin e juaj, ky është një trend i ri i dhe alternative tjetër për dukjen tuaj, e që është thjesht mahnitës. /gazetametro.net

6508110-il_570xn929686580_b3kx-1473174707-650-26f01cc4d4-1473259605

6507560-99-1473173964-650-df2d785ad3-1473259605

6507710-44-1473173867-650-b4883d0106-1473259605

6507960-diodyedress5-1473176313-650-5c94b41200-1473259605

6508210-tropical-orange-dip-dye-wedding-dress-1473228664-650-41c482baba-1473259605

6508010-diodyedress11-1473229603-650-48340a6b04-1473259605

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë