Loading…

Trendi për rregullimin e flokëve të cilin e ktheu përsëri në modë Dua Lipa

  • 14/02/2020 | 15:33

Trendi për rregullimin e flokëve të cilin e ktheu përsëri në modë Dua Lipa

Ende nuk e kemi arritur deri në fund të shkurtit dhe tashmë viti 2020, duket të jetë një vit ku jashtëzakonisht do të diskutohet modelin e flokëve të yjeve e një që tani e ktheu në Dua Lipa.


Në fakt, ju ndoshta keni provuar atë në mbrëmjen e maturës midis viteve 1999 deri 2003. Në thelb, përbëhet nga një lloj pungji në flokë, dhe tipari përcaktues janë dy pjesët e gjata, të lirshme të flokëve në pjesën e përparme.

 

View this post on Instagram

 

DUALIPA.COM/LIVE Have you got your tixxx for the #FutureNostalgia TOUR?! ??? DUALIPA.COM/LIVE

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë