Loading…

Treni godet një person në Prishtinë

  • 21/03/2017 | 20:21

Treni godet një person në Prishtinë

Një person është goditur nga treni në Prishtinë sonte rreth orës 19:15 minuta. Polica e Kosovës ka bërë me dije se personi i goditur është dërguar në QKUK për trajtim.


“ Në orën  19:14 në rrugën e “Tiranës” afër stacionit të trenit, nga një tren në lëvizje është goditur një person i gjinisë mashkullore i njëjti për tretman është dërguar në QKUK”, ka bërë me dije Policia e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë