Loading…

Treni godet për vdekje një person në Pejë

  • 01/03/2019 | 08:44

Treni godet për vdekje një person në Pejë

Një person është gjetur i vdekur mbi hekurudhë , sot në orët e mëngjesit në qytetin e Pejës, raporton Gazeta Metro.


Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

Sipas informacioneve të para, viktima është i moshës rreth 50 vjeç.

Ndërkohë, Policia është në vendin e ngjarjes dhe më vonë do të dalin me detaje shtesë.

Gazeta Metro do ju mbajë të infromuar me detaje të reja për ngjarjen…

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë