Loading…

Treni ka ndaluar në Rashkë (Video)

  • 14/01/2017 | 18:19

Treni ka ndaluar në Rashkë (Video)

Treni rus i cili është nisur për në Kosovë, ndodhet në stacionin Raska siç bëjnë të ditur mediet serbe.

Ndërsa i njejti pritet të kthehet në Beograd përshak se dyshohet se ka sulme terroriste.

11111111111

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë