Loading…

Treni mbyt një person në Pejë (Pamje të rënda 16+)

  • 03/01/2017 | 12:17

Treni mbyt një person në Pejë (Pamje të rënda 16+)

Një person me moshë 64 vjeç është shtypur dje nga treni në Pejë.

Këtë për gazetën Metro e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

Ibraj ka konfirmuar gjininë dhe moshën, por nuk ka dhënë detaje tjera sa i përket rastit.

Ndërsa në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës u lirohet familjareve. Hetimet janë duke vazhduar lidhur me rastin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë