Loading…

Trent Alexander-Arnold e zbulon skuadrën e tij të preferuar, pas Liverpoolit

  • 25/03/2020 | 20:02

Trent Alexander-Arnold e zbulon skuadrën e tij të preferuar, pas Liverpoolit

Mbrojtësi i Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold, ka zbuluar se Barcelona është skuadra e tij e preferuar, pas skuadrës ku ai aktualisht luan, transmeton Gazeta Metro.


Në dy sezonet e fundit, Trent Alexander-Arnold është shëndrruar në njërin nga futbollistët kryesor te Liverpooli dhe mbetet i pazëvendësueshëm në krahun e djathtë të mbrojtjes.

Ai së fundmi ka zbuluar se Barcelona është skuadra e dytë e preferuar, pas Liverpoolit, pasi që sipas tij këto dy skuadra kanë të njëjtin besim dhe përpjekje për sukses.

“Do të thosha që skuadra ime e preferuar do të ishte Barça. Ndjehem sikur ata kanë të njëjtat vlera dhe besime si Liverpooli. Te Liverpooli të gjithë kanë të njëjtat besime, të njëjtën përpjekje për të pasur sukses.

“Pasioni në atë që besojnë është një gjë e madhe në këtë qytet” – ka deklaruar reprezentuesi anglez për ‘GQ Magazine’. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë