Loading…

Trepça s’ka të ndalur në merkato, zyrtarizon edhe basketbollistin e tretë

  • 25/06/2022 | 21:58

Trepça s’ka të ndalur në merkato, zyrtarizon edhe basketbollistin e tretë

Skuadra e Trepçës është duke u treguar e pandalshme në këtë merkato. Ajo pas transferimit të basketbollistëve Erjon Kastrati dhe Mikaile Tmusic, ka zyrtarizuar edhe basketbollistin amerikan, Jahsim Floyd, transmeton Gazeta Metro.


Përmes një postimi në Facebook klubi i Trepçës ka bërë të ditur që ka arritur marrëveshje me basketbollistin e parë të huaj për edicionin garues 2022/23, Jahsim Floyd.

”Ardhja e parë e huaj për edicionin garues 2022/23 Jahsim Floyd,” thuhet në postimin e tyre.

Ai së fundmi ishte pjesë e skuadrës St. Thomas Bobcats, ndërsa luan në pozitën e qendrës dhe është i gjatë më shumë se dy metra. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë