Loading…

Trevor Noah e quan Dua Lipën si ‘Dritë e mrekullueshme’

  • 24/10/2022 | 11:20

Trevor Noah e quan Dua Lipën si ‘Dritë e mrekullueshme’

Aktori i famshëm Trevor Noah, ka lavdëruar Dua Lipës për paraqitjen në podkastin e saj duke e quajtur atë “dritë të mrekullueshme”.


38 vjeçari tha se shpesh has në këngëtaren dhe e admiron.

“Njëherë ia kam pranuar shoqës time se Dua Lipën e shoh gjithmonë në shfaqjet e saj. Kjo tregon se nëse e shoh, jeta padyshim më shkon mirë”, tha ai.

Trevor tregoi herën e parë që pa Duan të performonte në finalen e Ligës së Kampionëve të UEFA-s 2018 në Ukrainë, duke vënë në pah dukjen e saj të jashtëzakonshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë