Loading…

Tri mënyra të lehta për të lidhur kravatën (Video)

  • 19/03/2017 | 14:41

Tri mënyra të lehta për të lidhur kravatën (Video)

Kravatat janë pjesë e garderobës së domosdoshme të një ndeje solemne. Deri më tash janë disa mënyrë dhe sitle të lidhjes së kravatave.

Që kjo procedurë të jetë më e lehtë për ju, po ju sjellim 3 mënyra të thjeshta se si mund të lidhni kravatën./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=YG2grow-swg

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë