Loading…

Tri premiera botërore në Kino ABC

  • 31/01/2017 | 16:36

Tri premiera botërore në Kino ABC

Në muajin shkurt do të shfaqen shumë premiera botërore në kino ABC në kryeqytet.


Nga data 1 deri  8 shkurt do të shafqet filmi “Fifty Shades Darker” Jamie Dornan dhe Dakota Johnson rikthehen përsëri si Christian Grey dhe Anastasia Steele në Fifty Shades Darker, kapitulli i dytë i bazuar në fenomenin më të lexuar botëror “Fifty Shades”. Pas një suksesi të madh botëror të vitit 2015, kur filmi solli të ardhura prej 560 milion dollar, pjesa e re vjen në ditën e Shën Valentinit dhe ju fton juve të përjetoni një hije më të errët.

fifty-shades-darker-2017-english-full-movie-download-hd-final

Me 16 shkurt 2017 premier botërore e filmit “Split” të regjisorit M. Night Shyamalan, me aktorët James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley, Jessica Sula, Haley Lu Richardson.

split_poster-2-660x379

Ndërsa me datë 23 shkurt jepet premiera e filmit “T2; Trainspotting”, film ky me regji nga Danny Boyle, dhe me aktorët Ewan McGregor, Ewen Bremner, Jonny Lee Miller, Robert Carlyle, etj. /gazetametro.net

t_two_trainspotting_xlg

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë