Loading…

Tri shenjat e horoskopit që kanë shanse ta festojnë me ish-in Shën Valentinin

  • 10/02/2024 | 10:18

Tri shenjat e horoskopit që kanë shanse ta festojnë me ish-in Shën Valentinin

Festa e Shën Valentinit po afrohet, por sipas astrologes Brittany Beringer, ka disa shanse për tre shenjat e horoskopit që ta transformojnë këndvështrimin për dashurinë duke u hedhur në krahët e ish-it


Dashi

Më shumë gjasa do të merrni një vendim impulsiv që ka lidhje me ndjenjat. Në ditën e Shën Valentinit, egoja juaj mund të jetë në konflikt me zemrën dhe mendjen. Ky tranzit ju inkurajon të merrni vendime të guximshme për veten, edhe nëse ish-i ju shfaqet në këtë rrugëtim.

Është koha që t’i jepni përparësi asaj që vlerësoni më shumë në jetë dhe për të gjetur mënyra për ta ftuar atë energji në hapësirën tuaj.

Peshorja

Fati mund t’ju bëjë të konsideroni faljen e një ish-i për gabimet e tij/saj, por duhet të jeni të kujdesshëm ndaj fjalëve të tyre të ëmbla.

Në orët e para të ditës, Hëna ushtron presion mbi sundimtarin tuaj planetar, Afërditën, gjë që mund të shkaktojë shfaqjen e emocioneve të fshehura. Në fakt, ju duhet t’i shihni gjërat më qartë pasi Hëna të zhvendoset në shenjën e Demit më vonë në mbrëmje.

Virgjëresha

Ky Shën Valentin është shansi për të ecur përpara nga thyerja e zemrës. Bëhet fjalë për një rishikim të disa prej triumfeve dhe dështimeve në dashuri dhe pranimin e faktit se ku keni gabuar që gjërat shkuan keq.

Për fat të mirë, ky ushtrim do të jetë një përvojë shëruese falë ndihmës së Afërditës që do t’ju lehtësojë ankthin dhe do ju shërojë shpirtin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë