Loading…
Tronditëse çfarë thotë Trump: Edhe nëse e kam gabim s’do ta pranoj dhe do të gjej një justifikim
  • 12/06/2018 | 19:12

Tronditëse çfarë thotë Trump: Edhe nëse e kam gabim s’do ta pranoj dhe do të gjej një justifikim

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka dhënë një deklaratë tjetër edhe më befasuese, ose më mirë të themi, tronditëse.


Ai të martën e pranoi se mund të jetë gabim në lidhje me Kim Jong Un. Megjithatë, kjo nuk është pjesa më interesante e në të njëjtën kohë edhe tronditëse e tij, transmeton gazetametro.net

Trump vazhdoi duke thënë se edhe nese përfundon duke e pasur gabim për Kim Jong Un, ai nuk do ta pranojë se e ka gabim dhe do të gjejë një justifikim tjetër.

“Mund të jem gabim, e kam fjalën, mund të qëndroj para jush pas gjashtë muajve dhe të them, ‘Hej, u gabova’”, tha Trump gjatë konferencës për shtyp pas takimit me liderin e Koresë së Veriut.

“Nuk e di nëse do ta pranoj ndonjëherë se e kam pasur gabim, por do të gjej ndonjë lloj justifikimi”, shtoi ai. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë