Loading…

Tronditëse: Paralajmërohet publikimi i inçizimeve ku Albin Kurti provon të blejë deputetë me poste

  • 27/10/2021 | 10:25

Tronditëse: Paralajmërohet publikimi i inçizimeve ku Albin Kurti provon të blejë deputetë me poste

Gazetari Vehbi Kajtazi ka paralajmëruar se sot do të publikohen audi-dëshmi se si kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka provuar “të blejë deputetë të LDK-së duke u ofruar poste”.


Këtë paralajmërim ai e ka bërë në një postim në Twitter.

Postimi i Kajtazit:

Sot, do te lexoni e degjoni me ze se si Albin Kurti ka provuar te bleje deputet te LDK-se duke u ofruar poste te shumeta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë