Loading…

Tronditet Anglia, ylli i saj me shumë gjasë ka humbur Botërorin

  • 03/11/2022 | 11:39

Tronditet Anglia, ylli i saj me shumë gjasë ka humbur Botërorin

Gareth Southgate e ka marrë edhe një lajm tronditës kur kanë mbetur pak ditë para fillimit të Botërorit.


Ben Chilwell ka pësuar lëndim në fundin e ndeshjes ndaj Dinamo Zagrebit dhe rrezikon seriozisht të humbas Botërorin.

Mbrojtësi i Chelseat pritet t’i nënshtrohet skanimeve të reja sot, por lëndimi fillestar duket tejet serioz.

Chilwell para disa muajsh ishte kthyer në fushë pas një lëndimi tjetër të rëndë që e kishte lënë jashtë fushave për 6 muaj.

Shqetësuese ishte pamjet që tregojnë se anglezi u desht të lë fushën me paterica.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë